Álláslehetőségek

Az International School of Debrecen

Asszisztens Tanító (óvoda és általános iskola)

pozícióba munkatársat keres.

Kreatív, lelkes tanár vagy, aki képes az érdeklődő gyermekeket lekötni, segíteni?

Ha a válasz igen, akkor az Asszisztens Tanító pozíció ideális számodra!

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Általános iskolai tanítói vagy óvodapedagógusi végzettség;
  • megbízható angol nyelvtudás;
  • anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás;
  • hatékony kapcsolattartás a diákokkal, kollégákkal;
  • különböző korosztályú gyermekekkel egyénre szabott együttműködés;
  • részvétel a diákok számára szervezett tanórán kívüli tevékenységeken (pl. sport, színjátszás, művészetek, főzés, stb.);
  • pozitív szemlélet, példamutatás;
  • magas szintű digitális írástudás.

Az ideális jelölt

  • Pozitív gondolkodású;
  • jó kapcsolattartó képesség gyermekekkel, felnőttekkel
  • csapatjátékos;
  • rugalmas, vidám egyéniség.

Amit ajánlunk

  • Lehetőség valódi értékteremtésre;
  • modern nemzetközi munkafeltételek;
  • nemzetközi tapasztalat és munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem;
  • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség.

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az   email címre.

International School of Debrecen

Magyar nyelv és irodalom tanár

Ha úgy érzi, hogy megfelel az alábbi feltételeknek és új, izgalmas kihívásokra vágyik, szeretne értéket teremteni és történelmet írni, jelentkezzen hozzánk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magyar nyelv és irodalom szakos egyetemi végzettség (MA), tanári kvalifikáció;
  • magas szintű, megbízható angol nyelvtudás;
  • magabiztos, up-to-date felhasználói szintű IT ismeretek;
  • „magyar mint idegennyelv oktatása” szaktanári végzettség előnyt jelent;
  • tanítói végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent.

Fő feladatok:

  • magyar nyelv és irodalom tantárgy oktatása;
  • rendszeres egyeztetés, kapcsolattartás a ISD szakmai munkaközösségeivel és vezetőségével;
  • tantervek, tanmenetek összeállítása, fejlesztése és a hozzá tartozó folyamatok koordinálása;
  • a munkaközösség kollégáinak szakmai segítése.

Az ideális jelölt:

  • kreatív, proaktív, precíz;
  • projektszemlélettel rendelkezik;
  • együttműködő, empatikus, elkötelezett;
  • jó problémamegoldó;
  • rugalmas és energikus;
  • pozitív gondolkodású;
  • csapatjátékos.

Amit kínálunk:

  • változatos szakmai feladatok és kihívások;
  • modern nemzetközi munkakörnyezet;
  • karrierlehetőség;
  • lehetőség valódi értékteremtésre.

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az email címre.

Várjuk jelentkezését!

A Debreceni Nemzetközi Iskola 3-18 éves gyermekeknek biztosít lehetőséget a legfontosabb ismeretek és készségek elsajátításra széles körű és kiegyensúlyozott tanterv alapján.

Jól képzett, tapasztalt és motivált tanárokat keresünk, akik önálló és kreatív gondolkodásra ösztönzik majd diákjainkat, felkészítik őket a legjobb egyetemekre, valamint az etikus gondolkodásra.

Ha modern és professzionális környezetben szeretne tanítani, akkor örömmel fogadjuk jelentkezését!

További információkért vegye fel velünk a kapcsolatot!

Kapcsolat

Ha bármilyen kérdése van, kérjük forduljon hozzánk bizalommal!

Kapcsolat

Debreceni Nemzetközi Oktatási Központ (DENOK) – International School of Debrecen (ISD)
4026 Debrecen, Kálvin tér 11.
+36 20 404 4822
Az Adatkezelési Szabályzatban foglaltakat elfogadom, személyes adatkezelésemhez a küldés gomb megnyomásával hozzájárulok.

Küldés